Njihuni me vilën luksoze të Ermal Mamaqit (Foto)

ermali-ami-joeliCifti Mamaqi dhe Toska një ndër më të preferuarit në televizionet tona, së fundmi kanë bërë një hap shumë të madh. Sipas Amit, ata kanë blerë një vilë e cila kap shifrën 500.000 euro.
E ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit në TV Klan, Ami thotë se nuk është turp që të kenë një shtëpi luksoze pasi që si ajo edhe Ermali kanë punuar fort për këtë gjë. Pasi është hapësira e madhe e shtëpisë dhe çifti ka vetëm një djalë, në bisedë, Ami ka lënë të nënkuptohet se familja e saj do zgjerohet.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...