Vildane Zeneli provokon keq, shfaq tërësisht gjoksin

Ajo është shquar gjithnjë për format e saj bombastike dhe diçka të tillë e ka treguar edhe përmes kësaj fotos.
Modelja me origjinë shqiptare Vildane Zeneli ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet e shtrirë, ndërsa ekspozon pothuajse të gjithë gjoksin./LajmiFundit.al/

vildane-zeneli

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E lagur dhe gjysmë e zhveshur, këngëtarja shqiptare provokon fansat

Kengetarja Anxhelina Hadergjonaj është mjaft aktive në rrjetet sociale. Teksa poston shpesh ...