E blenë për një dollarë, tani vila vlen 2.4 milion

vilaaaNjë çift transformoi një vilë të braktisur, të cilën e blenë për 1 dollarë, në një super shtëpi prej 2.4 milionë dollarë.

George dhe Nancy Corbett iu deshën 7 vite punë të vështirë për ta ndryshuar vilën dhe një varkë për ta transportuar atë nga Palmetto, Florida në Ruskin.

Çifti amerikan e ka nxjerrë në shitje vilën për 2.4 milionë dollarë. Ata pritet të përfitojnë të paktën 1 milion dollarë neto nga shitja, shkruan “Daily Mail”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Femra, këto janë gabimet që ju nuk e dini se i bëni kur lani flokët

Femra, padyshim që ju bëni shumë kujdes me flokët, por ndonjëherë nuk ...