Shkojnë me pushime në Meksikë, flenë një javë me një gjë të frikshme në dhomën e hotelit

viktime-hotel-meksikeDisa persona kanë fjetur në një dhomë hoteli me një kufomë poshtë krevatit për disa ditë me radhë.
Viktima e moshës 25-30 vjecare ishtë e mbështjellë me një qese dhe ishte futur poshte një krevati.
Ngjarja ka nodhur në hotelin “El Senador” në Meksikë shkruan LajmiFundit.al.
Kufoma është zbuluar pas pothuaje një jave.

Stafi i hotelit ka filluar të kontrollojë dhomën për shkak se vinte një erë e rëndë. Ata kanë gjetur trupin e pajetë të një gruaje nën krevat, ndërkohë që mësohet se viktima kishte ardhur me një mashkull në këtë hotel./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Aventura e cmendur e ciftit amerikan…

Pete Thuli 24 dhe Tailor Bucher 23 vjeçe, janë çifti amerikan që ...