Njihuni me videon më prekëse në botë (Video)

UntitledNgjarja është regjistruar në Australi. Bëhet fjalë për një djalë të vogël i cili poi a presin flokët. Parker Myles, një tre-vjeçar nga Brisbane, ka sindromën Doën dhe zakonisht ai e ka të vështirë të bindet dhe të qëndrojë gjatë ulur në floktari për të prerë flokët.
Këtë herë nëna e tij Kat Abianac, e ka filmuar atë teksa qëndronte i gëzuar me berberin.
Për nënën padyshim ishte një gëzim i madh të shihte djalin e saj të qetë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Të mrekullueshëm në seks? Ja ushqimet që ju ndihmojnë

Shumë këshilla vijojnë nga ekspertët e seksit, për të pasur një marrëdhënie ...