Video shokuese! Ja përse duhet të hiqni dorë nga duhani (Video)

duhanDuhani është një ves i keq. Një video mbarë internetin jep një mësim për të gjithë konsumuesit e tij, duke ju dhënë një mësim. Personi në fjalë tregon se ka konsumuar kanabis dhe cigare për tetë vite, ndërsa së fundmi ka hequr dorë. Por, qysh në momentin kur ka ndaluar konsumimin e këtyre dyjave, ai ka filluar të kollit substanca të zeza dhe ngjyrë kafe, që dyshohet se është katran.

<iframe src=’http://players.brightcove.net/4221396001/V19oeQPdg_default/index.html?videoId=5218255927001&applicationId=MIRROR%20Embed%20Offsite’ allowfullscreen frameborder=0></iframe>

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Çifti më i famshëm në Shqipëri, Alma dhe Erioni shfaqen sërish, ja c’bëjnë në Fier

Momentalisht ata janë çifti më i famshëm në Shqipëri. Kjo pasi të ...