Video, ja si kapën për flokësh dy vajza të gjimnazit “Besnik Sykja”

Dy vajza në Tiranë, janë filmuar nga shokët e tyre të shkollës, duke u sharë dhe kapur për flokësh.

Referuar një video të shpërndarë në rrjete të ndryshme sociale, vihen re, dy vajza të gjimnazit “Besnik Sykja” në Tiranë, duke ulëritur dhe sharë njëra-tjetrën.

Ulërimat dhe thirrjet shoqërojnë sherrin sa arrihet të kuptohet edhe emri i një prej vajzave, “Xhorxhina”.

Me sa duket, sherri mes tyre, nuk mund të mbyllej me aq, pasi ato fillojnë të kapen edhe për flokësh, aq sa edhe djemtë ishin të pafuqishëm t’i ndajnë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bën seks me motrën e shokut të ngushtë, i pabesueshëm reagimi i djalit (Foto)

Tradhëtia më e madhe që mund t’i bësh një djali është kur ...