Video/ Rama kthehet nga New York, paralizohet trafiku në Tiranë

Kryeministri Rama është kthyer sot nga vizita e tij private në New York. Kthimi i tij dhe shoqërimi me eskortë ka paralizuar të gjithë trafikun në hyrje të Tiranës.

Drejtuesit e mjeteve thonë për faqen “Harta Digjitale e Aksidenteve Rrugore” se kanë mbetur të bllokuar në trafik për më shumë se 50 minuta. Edhe videoja tregon një gjë të tillë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. he mo se 50 minuta jane.ishte bashur te bllokohej te pakten 4 ore.ore do kaloje kryem… vje nga nje ekspozite e sukseseshme zhgarravinash.a e dini sa te rendesishme jane per shqiperine e popullin e saje.me keto vepra do dekorohen tualetet e tiranes.pra duhet te jeni krenare cfare km keni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Fiks Fare”, mësuesja mallkon dhe kërcënon nxënësit në shkollën e Surrelit

“Fiks Fare” denoncoi këtë të enjte një skandal të ndodhur në një ...