Videoja që po shokon botën, mësuesja dhunon fëmijën autik

Kjo video ka thyer zemrat e miliona njerëzve në mbarë botën dhe është përhapur me shpejtësi në rrjetet sociale.

Prindërit e një djali autik në SHBA e kanë postuar videon online.

Djali i tij, Caleb, gjashtë vjeç, iu drejtua mikrofonit për të luajtur pjesën e tij në shfaqjen për Ditën e Falenderimeve.

Por mësuesja e tij ia hoqi mikrofonin duke mos e lejuar të thotë pjesën. Vogëlushi ia plasi të qarës.

Videoja ka provokuar reagime shumë të ashpra ndaj mësueses.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

seksss

Studimi që do t’ju habisë, ja si arrihet orgazma me ndihmën e çorapeve

A keni menduar ndonjëherë se mbajtja apo jo e çorapeve kur bëni ...