Publikohet video e dytë, Kim Kardashian duke bërë seks në shtrat!


Bukuroshja Kim Kardashian sërish në qendër të thashethemeve rozë, ose më saktë më pullë të kuqe. Në duart e një faqe amerikane kanë rënë pamjet filmike të një video të nxehtë, ku shfaqet Kim Kardashian me Ray J.

Sipas Daily Star, videoja ka dalë në shitje për 19 milionë paund, ose rreth 30 milionë dollarë.

Videoja e dytë mes Kim Kardashian dhe Ray J sipas raportimeve në mediat britanike, është akoma më e nxehtë se video e parë, e cila u publikua në vitin 2007. Në atë kohë, Kim tha se e kishte vuajtur shumë daljen në publik të asaj video.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Andrra pjesë e skandaleve, i dalin të brendshmet në publik, ja çfarë bën Sinani (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, një cift mjaft i preferuar për shqiptarët ...