Video e frikshme, momenti i rrëzimit të avionit me futbollistët brazilianë?

Në internet është paraqitur një video qe pretendohet se paraqet nga momentin final te rrëzimit të avionit me futbollistët brazilian, përcjell ‘SHENJA’.


Sipas të dhënave të fundit nga mediat botërore, vetë 13 persona kanë mbijetuar. Në avionin ka pasur 72 futbollistë dhe nëntë anëtarë të ekuipazhit.

Cuditerisht kjo video eshte publikuar ne daten 28 nentor 2016 ne Youtube.

Vendi i i rrezimit te avionit dhe operacionet e shpetimit:

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Benzema i lë vendin Cavanit te Real Madrid?

Do të qëndrojë, apo do të largohet Karim Benzema nga Reali i ...