Vitin e ardhshëm lansohet veturë e re nga Smart(Video)

UntitledPër një kohë të gjatë kanë munguar prodhime të reja nga Smart dhe kjo për shkak të rënies së kërkesës. Por, një lajm i ri vjen nga kompania, duke thënë se gjenerata e tretë që lansohet më 2017, pritet ta kthejë kërkesën e dikurshme për këtë makinë të vogël.
Modeli ForTëo, që nënkupton për të dy, është shumë i çuditshëm, megjithëse i punuar me një kreativitet të lartë.
Automobili urban do të kenë nivel të lartë të teknologjisë, me një ekran të madh përpara shoferit ku tregohen të gjitha të dhënat.
Komoditeti është i lartë, mënyra e lëvizjes shumë e lehtë, derisa pritet të jetë shtuar edhe siguria në masë të madhe.
Në videon e postuar më poshtë, mund ta shihni nga afër se si duket kjo veturë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Fiesta ST” i ri, ky është modeli super-ekonomik i Ford

Fordi ka prezantuar modelin e furishëm Fiesta ST, të bazuar në gjeneratën ...