Qëllon veten me çifte, humb jetën 36 vjeçarja nga Durrësi

armetttNjë ngjarje e rëndë mendohet se ka ndodhur në Durrës.

Mësohet se një 36- vjecare ka vetëvrarë veten me cifte, dhe gjatë rrugës për në spital ka ndërruar jetë.

Mësohet se viktima me iniciale A.T po kalonte një gjendje të rëndë psikologjike.

Ngjarja mendohet të ketë ndodhur natën e shkuar gjatë orës 00:15.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shpërthen në lëvizje makina në Fier, humb dy këmbët i sapoliruari nga burgu

Një automjet tjetër ka shpërthyer në lagjen “Kryengritja” të Fierit, ku si ...