Vetëvriten një grua dhe një djalë në Durrës

policia-durresPolicia njofton se dy shtetas i kanë dhënë fund jetës në Durrës.

Një 26-vjecar nga Durrësi me iniciale  D.D është vetëhelmuar me fostoksinë. Ai është dërguar menjëherë në spital, por ka ndërruar jetë në QSUT në Tiranë.

Kliko per me shume info

Sipas burimeve, ai vuante prej kohësh nga depresioni.

Rasti i dytë bën fjalë për një shtetase 46-vjeçare.

Raportohet se 46-vjecarja me iniciale F.C është dërguar në spital rreth orës 10:40, në gjendje të rëndë. Ajo ka ndërruar jetë pas mbërritjes atje.

LEXO EDHE:  14-vjeç partizane, historia e komunistes që doli kundër Enver Hoxhës

Sipas Policisë, F.C. kishte varur veten në banesën e saj në Fllakë. Nga hetimet e kryera, rezulton se shkak ka qenë gjendja e rënduar psikologjike.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here