Vetëhelmohet 23-vjeçarja në Durrës, piu një grusht me ilaçe

ilace-viagraNjë tjetër vajzë në moshë të re, është përpjekur të vetëvritet në Durrës duke pirë një grusht me ilaçe.

Fenomeni i vetëvrasjes tek të rinjtë dhe të rejat në qytetin e Durrësit dhe rrethinat e tij, është bërë shumë i shpeshtë dhe shqetësues këto kohë.

Rasti i fundit i ka ndodhur një 23-vjeçareje, shtetases me iniciale M.K., e cila ka tentuar t’i japë fund jetës në banesën e saj duke pirë ilaçe.

Fatmirësisht ajo ka shpëtuar pasi është dërguar në spital, ku dhe aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitjet e Rinasit, pendohet ‘truri’ i bandës, tregon emrat e bashkëpunëtorëve

I cilësuar si truri i grabitjeve, Admir Çerpija pranon përfshirjen në dy ...