Vermosh, lufta me motin në -5 gradë celcius për rivendosjen e shtyllave të tensionit

Te gjitheve na kujtohet filmi “Rruge te Bardha” me personazhin e famshem, Deden, apo fillerojtesin.

Nje skene e ngjashme ka ndodhur edhe ne Shqiperi ne disa zona te vendit pasi moti i keq i disa diteve me pare shkaterroi linjat e tensionit ne disa lokalitete.

“Ne Vermosh, beteja me motin vijon, tashme ne dëborë, -5* celcius, duke vendosur linjat dhe shtyllat e rrezuara!!”, thuhet ne videon e publikuar ne faqen zyrtare te OSHEE,

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

DOKUMENTI – Jep dorëheqjen Shefi i Drejtorisë Kundër Pastrimit të Parave

Jep dorëheqjen drejtori i Parandalimit të Pastrimit të Parave, Alket Hyseni. Hyseni ...