U ‘’masakrua’’ nga komentuesit për imitimin e Zonjës së Parë, i pabesueshëm veprimi i Gigit

gigi-hadidPas imitimit të imitoi Melania Trump në America Music Aëards, Gigi Hadid u detyrua të kërkojë falje. Përse? Sipas komentuesve, veprimi saj ishtë racist. Teksa drejtonte edicionin e 44-rt të eventit, Hadid imitoi atë që do të bëhet Zonja e Parë e SHBA, duke folur një anglishte me theks slloven, duke iu referuar akuzave për plagjaturë që i janë bërë më herët znj. Trump.

“Kjo është përshtypja ime për Melania Trump. Unë i dashuroj bashkëshortin tim, Barack Obama dhe fëmijët tanë, Sasha dhe Malia”, tha Gigi duke shkaktuar të qeshura tek audienca.

Por pas kritikave të shumta, Gigit iu desh të kërkonte falje në një postim të gjatë në Tëitter. Ajo thotë se ka bërë shaka “me humor të mirë” dhe “jo tendencioz”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...