Bënte veprime të turpshme e të rrezikshme me penisin, arrestohet 56-vjecari

penisi-burriNjë 56-vjeçar është arrestuar në Florida pas ankesave të qytetarëve për kryerjen e veprimeve të turpshme në publik me organin e tij gjenital.

Në momentin kur ka mbërritur Policia, Kurt Jenkins është gjetur në makinë e tij i zhveshur, dhe mbi organin gjenital kishte lidhur disa tela që përçonin energji elektrike ndërkohë që pamja ishte e dukshme edhe për kalimtarët pranë tij.

Policia ka nisur procedurat për arrestimin e tij, por 56-vjecari ka bërë rezistencë, dhe si pasojë ka marrë edhe disa goditje të rënda në fytyrë. ‘Daily Mail’ shkruan se ai tashmë akuzohet për ekspozim të organeve gjenitale në publik si dhe rezistencë ndaj policisë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nxënësit në gjimnazin e gjuhëve të huaja “Asim Vokshi” tentojnë të shkojnë në protestë, drejtoresha i mbyll në shkollë

Disa gjimnazist mëngjesin e sotëm kanë tentuar të bojkotojnë mësimin për të ...