Aulona Musta: Ky është një ndër vendimet më të mira që kam marrë në jetë!

Aulona MustaModeratorja Aulona Musta ka marrë një vendim të rëndësishëm, për të cilin thotë se është një nga vendimet më të mira që ka marrë në jetë.

Aulona shkruan se ka pothuajse një muaj që e ka lënë sheqerin dhe shkak është bërë një libër që ajo ka lexuar.

Kliko per me shume info

“Pasi lexova këtë libër, ndryshova mënyrën e të ushqyerit”- u shpreh ajo në një postim në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Oriola çmend ndjekësit me foton seksi, befason Rasheli: E kam parë unë pa fustan!

Në një raport të publikuar kohët e fundit tregohet se sheqeri është mjaft i dëmshëm për shëndetin, shkruan LajmiFundit.al.

“Po bej gati nje muaj qe kam lene sheqerin dhe sot them me bindje qe eshte nje nder vendimet me te mira qe kam marre ne jete. Nuk me besohet qe kete gje e them pikerisht une, qe edhe pa buke e pa uje jetoja por pa “sheqer” jo. Ishte nje liber qe lexova se fundmi, i cili ndryshoi komplet menyren time te te ushqyerit dhe uroj qe kur te vije momenti ta keni edhe ju ne dore, te rezultoje po aq i vlefshem edhe per ju”, shkruan Aulona.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here