Vëllai i Sokol Olldashit: Hajdeni ta dredhim një së bashku, aty ku s’jam

kol-olldashiMë 20 Nëntor, 3 vite më parë u nda nga jeta politikani dhe deputeti i PD-së Sokol Olldashi.

Në një status në Facebook, vëllai i tij ka ftuar që ata që duan “ta dredhin një” me të aty ku s’jam”.

Statusi i Ardian Olldashit:

Te dashur miq, neser mbushen tre vjet qe nuk shihemi, por ju mendoj shpesh. Nese deshironi hajdeni ta dredhim nje se bashku neser. Ne oren 10, aty ku s’jam.

vellai-olldashit

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Skifteri” tullac bën vjedhje spektakolare në Tiranë, por harron një detaj që mund ta fusë në burg

“Skifteri” tullac bën vjedhje spektakolare në Tiranë, por harron një detaj që mund ta fusë në burg

Një vjedhje ordinere nga disa meshkuj, ndoshta burra është bërë sot në ...