Veliaj publikon video-n, ja surprizat që ju presin në Natën e Bardhë në Tiranë

veliaj2016Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar një video ku tregon surprizat që ju presin në Natën e Bardhë me 29 nëntor.

Veliaj fton fëmijët e të moshuar që të jenë të pranishëm për të shijuar aktivitetet.

“Merr miqtë dhe eja në Natën e Bardhë. Festat e Nëntorit do t’i kalojmë të gjithë së bashku te Sheshi “Nënë Tereza! Aktivitete për fëmijë e të moshuar, energji pozitive për qytetin”,-shkruan Veliaj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gruaja e paftuar i hyn në emision LIVE, mes lotësh tregon arsyen

Moderatori shqiptar nga Kosova Shpëtim Desku është përballur me një të papritur ...