Surprizon Erion Veliaj: Ja kur unë dhe Ajola do bëhemi prindër

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte i ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit në “TV Klan”.

Ai, ndër të tjera është pyetur edhe për jetën personale. I pyetur se kur mund të bëhet baba, Veliaj tha se në vitin 2017, pra vitin e ardhshëm, do të ketë një përgjigje lidhur me këtë temë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. Po ato njerez qe ju hoqe buken e gojes i cove ne vetvrasje kur do behen me femij, kujt i plasi kur do behesh ti me femij o Monster

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Dasëm si në fshat”, Bes Kallaku zbulon detaje për martesën me Xhensila Myrtezaj

Së shpejti aktori i humorit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do të ...