55-vjeçari vdes në krahët e të dashurës, 24 orë pasi ajo i kishte thënë “Po”

30
Kliko per me shume info

vdes-pasi-i-tha-poDuhej të ishte udhëtimi i tyre më i veçantë, por gjithçka u kthye në një tragjedi për çiftin. Babai i dy fëmijëve, ndërroi jetë në krahët e të fejuarës gjatë kthimit për në Britani, vetëm 24 orë pasi i kishte propozuar për martesë.

Martyn Foulds dhe Sally Mondryk kishte vendosur të kalonte një fundjavë në Grand Canyon dhe gjatë ditëve që pushonin, Martyn i propozoi partneres së tij për t’u martuar.
Sigurisht që përgjigjja e saj ishte një “po” e lumtur, pa e ditur se ç’do të ndodhte një ditë më vonë. Në rrugën e kthimit, vetëm 24 orë pas propozimit, 55-vjeçari u sëmur në Los Angeles.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

“Daily Mail” shkruan se ai nisi të villte dhe kishte dhimbje shpine. Disa orë më vonë, 55-vjeçari humbi jetën në krahët e të dashurës dhe në prani të 300 pasagjerëve.

Sipas Sally Mondryk, ai kishte vuajtur dhe më parë nga infeksionet në rrugët urinare. Ndonëse duhej t’i nënshtrohej një operacioni, mjekët i kishin dhënë leje të shkonte me pushime, gjë që shkaktoi dhe vdekjen e papritur transmeton Shekulli.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here