Tuna fjalë prekëse për kolegun që humbi jetën

ergi-diniAltuna Sejdini preket për vdekjen e Ergi Dinit. Teksa vlen të kujtojmë se ajo ka qenë mentorja e tij në ‘’X Factor Albania’’ dhe ku ai u kurorëzua me cmimin e parë. Shumë e prekur për këtë ngjarje, ajo ka disa fjalë për të: “T’njoha ne sfiden tende me t’madhe dhe gezohem qe isha pjese e saj! Te njoha ne rrezet e para te tua te agimit qe duhej te ishin dhe te perendimit, por nje dite, jo kaq heret! Me ty derdha lotet e gezimit, por keto lot tani nuk jane te drejta! U prehsh ne paqe rebeli im kampion sepse e di qe engjujt aty lart do kujdesen per ty!”, ka shkruar Tuna.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.