Nëna luante me telefon, ndërkohë një veturë shtyp vajzën e saj dy vjeçare(Video)

111Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë. Bëhet fjalë për një vajzë dy vjecare e cila ka ndërruar jetën pasi u shtyp nga një veturë. Kamerat e sigurisë tregon se nëna e saj ndërkohë luante me telefon. Video e kapur nga kamerat e sigurisë është bërë publike dhe është shpërndarë shumë nga përdoruesit e nervozuar të rrjeteve sociale në lidhje me pakujdesinë e nënës. Policia ka hetuar rastin dhe kanë gjetur se vajza ka ecur në zonën e verbër të shoferit.

“Shpresoj që në qiell nuk ka celularë”. “Këta prindër nuk duhet të quhen prindër”, e komente të tjera janë parë nepër shpërndarjet e videos kudo në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja sa shumë armiq ka bërë Donald Trump vetëm në një muaj presidencë

Të hënën presidenti Donald Trump mbush një muaj në detyrë, një fillim ...