Vdekja tragjike e këngëtarit dhe shokut të tij, zbardhen shkaqet

vdes-ergiPolicia ka zbardhur detaje të reja për vdekjen tragjike të dy të rinjëve në mbrëmjen e djeshme pranë ish bllokut në Tiranë.

Sipas hetimeve, dy të rinjtë kanë qenë duke levizur me motor pa kasën mbrojtëse dhe kanë bërë manovra të rrezikshme duke ngritur mjetin në gomën e parë.

Kliko per me shume info

Hetimet tregojnë se drejtuesi i motorit, ka humbur kontrollin gjatë kohës që ecte vetem me një gomë dhe është përplasur me trotuarin.

Ata janë dërguan menjëherë në S.Q.U. por kanë ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra rreth orës 21:50. Viktimat janë Ergi Dini (këngëtar) dhe shoku tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.