Vdekja tragjike e këngëtarit, motra: Për ne s’ka ngushëllim

ergidiniVdekja tragjike e këngëtarit 22- vjecar Ergi Dini ka shokuar jo vetëm familjen e tij por të gjithë Shqipërinë. E mbushur me dhimbje dhe pa forcë, motra e të ndjerit ka postuar në profilin e saj të Facebook-ut disa fjalë, duke lajmëruar për varrimin e tij.
“Faleminderit te gjitheve per ngushllimet edhe pse per ne s’ka ngushellim!Ju lajmeroj se varrimi behet ne ora 15.30 ne Shkoder!”- shkruan Barbana Dini.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ka të dashur një pasanik, ja si i konsideron Armina lekët e djalit të ish-kryeministrit Berisha

Armina Mevlani, partnerja e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha i ka marrë ...