Vdekja e mistershme e rojës së karburantit, policia: Është përdorues droge

karburantiiiVdekja e mistershme e 44-vjeçarit Artan Hoxha, punonjës i një karburanti në Qafë Gjashtë u identifikua. Sipas policisë së Sarandës, autori është shtetasi me iniciale A.K., 27 vjeç, i cili është shpallur në kërkim. Blutë e Sarandë pohuan se 27-vjeçari është përdorues i lëndëve narkotike.

MËsohet se  është gjendur edhe motori dhe arma e krimit në lagjen nr.4 të Sarandës pranë Drejtorisë së Tatimeve.

 

Vijon aksioni për kapjen e tij. Ngjarja e rëndë ndodhi në orën 4 të mëngjesit të sotëm, ku autori me një motor të kuq dhe skafandër në kokë ka qëlluar me armë mbi 44-vjeçarin Hoxha, punonjës i karburantit dhe ka grabitur 60 mijë lekë të reja.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prokuroria i pergjigjet KQZ-se: Ja provat, hiqni mandatin Armando Prenges

Nje dite pas mbledhjes ku nuk u pranua kerkesa e pare, Përgjithshme ...