Video “e cmendur”, cfarë po i bën Vali Korleone kësaj vajze?

vali-corleoneNjë video “e cmendur” që është bërë nga Vali Korleone është postuar në rrjetin social “Facebook” dhe numëron plot 193 mijë klikime.
“King-u” e ka regjistruar vetë këtë video-selfie, teksa duket edhe një moment që i vulos të pasmet një vajze.
Emri i saj nuk dihet, teksa komentuesit e kanë kritikuar këtë video dhe kanë pyetur pse Vali Korleon flet përcartë pothuajse gjatë gjithë regjistrimit./LajmiFundit.al/
VIDEO:

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

klea-huta

Klea Huta pjesë e serialit turk: Takimi im me Ertugrulin, ja çfarë më tha

Klea Huta është gati për të prekur skenat ndërkombëtare. Bukuroshja e ekraneve ...