Video “e cmendur”, cfarë po i bën Vali Korleone kësaj vajze?

vali-corleoneNjë video “e cmendur” që është bërë nga Vali Korleone është postuar në rrjetin social “Facebook” dhe numëron plot 193 mijë klikime.
“King-u” e ka regjistruar vetë këtë video-selfie, teksa duket edhe një moment që i vulos të pasmet një vajze.
Emri i saj nuk dihet, teksa komentuesit e kanë kritikuar këtë video dhe kanë pyetur pse Vali Korleon flet përcartë pothuajse gjatë gjithë regjistrimit./LajmiFundit.al/
VIDEO:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.