Vali Corleone i dhuron gur diamanti nënës së djalit të sëmurë me tumor

vali-corleonePersonazhi i njohur Vali Corleone i ka dhuruar një gur diamanti gruas së ve të dëshmorit Selim Berisha për ta ndihmuar atë të mjekojë djalin e sëmurë me tumor në Turqi.

Shpresa Berisha në videon e publikuar në faqen e Valit në Facebook, rrëfen vështirësitë e saj ekonomike duke shtuar se askush nuk e ka ndihmuar për trajtimin e djalit.

Ajo thotë djali ka një vit e gjysmë i sëmurë me tumor dhe është shtruar në spitalet e Kosovës dhe të Shqipërisë, por ai ka nevojë të mjekohet në Turqi.

Dhe derisa të gjithë ia kanë mbyllur dyert, ajo ka vendosur të kërkojë ndihmë nga Vali. Guri diamanti ‘Colombian Emerald’ që “Kingu i ka dhuruar asaj e mbulon shumën e nevojshme për mjekimin e djalit.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

gjyshja-nipi-shba-vdekur

Ngjarje e rëndë/ Pas dy vitesh në kërkim, gjyshja gjen nipin të vdekur në papafingo (Foto)

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në SHBA. Një gjyshe, ...