Valeri shokon, sfidon Zonjën e Parë (Foto)

UntitledValer Kolnikaj nuk kalon asnjëherë pa marrë vëmëndje. KËtë herë në profiline tij të Facebook-ut, postoi një foto topless duke shkruar: “Me foto nudo Melanie [Trump] u bë zonjë e parë e Amerikës, dikush u bë kryeministër, shumë të tjerë u bënë personalitete botërore etj.”, – shkruan me humor modeli në foto. “Po unë çfarë posti me rëndësi do të kem? Hahaha”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kylie Jenner gjithmonë provokon, tregon sërish pasmet dhe gjoksin (Foto)

Kylie Jenner dallon nga të gjithë për format seksi që ka. Ajo ...