Justifikohet se i kishtë zënë rrugën, Valentino Rossi godet një grua(Foto)

15050051_334408176918485_199458320_nNë një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shfaqet Valentino Rossi, gjatë stërvitjes në Valencia, teksa ecën me motorin e tij dhe godet me shqelm një grua, që i kishte zënë rrugën.
Një skandal këtë herë vjen nga Valentino Rossi. Teksa po zhvillonte stërvitjen në Valencia, ai filmohet duke goditur me shkelm një grua që i kishte zënë rrugën.
Mësohet se zonja me celular dhe shkopin e selfie në dorë, po fotografonte ditën e saj të lavdishme, me pilotin botëror të motorëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.