Justifikohet se i kishtë zënë rrugën, Valentino Rossi godet një grua(Foto)

15050051_334408176918485_199458320_nNë një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shfaqet Valentino Rossi, gjatë stërvitjes në Valencia, teksa ecën me motorin e tij dhe godet me shqelm një grua, që i kishte zënë rrugën.
Një skandal këtë herë vjen nga Valentino Rossi. Teksa po zhvillonte stërvitjen në Valencia, ai filmohet duke goditur me shkelm një grua që i kishte zënë rrugën.
Mësohet se zonja me celular dhe shkopin e selfie në dorë, po fotografonte ditën e saj të lavdishme, me pilotin botëror të motorëve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...