Lë shtatzënë vajzën 14-vjecare, 10 vite burg për 24-vjecarin, i njihte në “Facebook”

burg-24-vjecari-uellsNjë 24-vjecar, i cili ka kryer marrëdhënie seksuale me një 14-vjecare, dhe një tjetër e ka lënë shtatzënë është dënuar me 10 vite burg.

Ai është Danial Thomas, 24-vjec, nga Uellsi.
Vajzat e mitura i ka mashtruar përmes rrjetit social “Facebook”, ku pasi njihej me to fillonte tu fliste për seksin dhe u dërgonte foto lakuriq shkruan LajmiFundit.al.

Kliko per me shume info

Ai u arrestua në vitin 2015 në lidhje me nxënësen e parë, por mohoi të ketë kryer marrëdhënie seksuale dhe u lirua.

Por disa muaj më vonë u arrestua për vajzën e dytë, të cilën e kishte lënë shtatzënë.
Prokurori Crag Jones u shpreh se ai fillimisht tregohej miqësor me vajzat e mitura dhe pasi u linte takim në shtëpinë e tij,  i dentyronte të kryenin marrëdhënie seksuale.
“Ai më ftoi në shtëpi dhe unë pranova. Sapo shkova aty, me detyroi të tymosnim kanabis dhe më pas ai filloi të më prekte dhe pastaj përfunduam duke bërë seks”- u shpreh njëra nga vajzat./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here