E pabesueshme, ja c’bën kjo vajzë te “Komuna e Parisit”, lë pa fjalë kalimtarët

tirane-policiaNjë aksident i çuditshëm në kufijtë e të pabesueshmes rrugor ka ndodhur paraditen e sotme tek “Komuna e Parisit”.

Siç duhet në videon e “Jeta Osh Qef”, një shofere ka humbur kontrollin e automjetit dhe në momentin që ka marrë kthesën ka devijuar dhe me një shpejtësi të madhe ka përfunduar mbi bordurë dhe është përplasur me një tabelë.

Kliko per me shume info

Shoferja nuk ka pësuar lëndime, por është turpëruar para të gjithëve. Ndërkohë, një nga dëshmitarët që ka parë këtë aksident u shpreh për “Jetaoshqef.al” se vajza në momentin që ka marrë kthesën ka qenë duke folur në telefon.

LEXO EDHE:  E lanë vajzën në Shqipëri! Prindërit kthehen për ta marrë, por shihni si reagon ajo...!

Për fatin e saj të mirë ajo nuk ka përplasur kalimtarët, por ka përjetuar një situatë të sikletshme.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here