Vajzat zihen keq në mes të rrugës, nëna qëllon me armë për t’i ndarë

Dy vajza të së njëjtës moshë janë zënë keq me njëra-tjetren në mes të rrugës. Disa persona janë munduar ti ndajnë, por e kotë, ato filluan të gjuanin me grushte e shqelma.

Kur ka parë skenën, nëna e njërës vajzë ka shkuar tek makina, ka marrë armën dhe ka qëlluar në ajër.

Kliko per me shume info

Nga ky moment vajzat kanë lënë sherrin dhe janë larguar të panikosura shkruan LajmiFundit.al. Videoja e postuar në internet ka marrë miliona shikime, ndërkohë nuk dihet në c’vend të SHBA-së ka ndodhur kjo ngjarje./LajmiFundit.al/

LEXO EDHE:  E rrallë, njihuni me gjarprin fluturues

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here