Vajzat zihen keq në mes të rrugës, nëna qëllon me armë për t’i ndarë

Dy vajza të së njëjtës moshë janë zënë keq me njëra-tjetren në mes të rrugës. Disa persona janë munduar ti ndajnë, por e kotë, ato filluan të gjuanin me grushte e shqelma.

Kur ka parë skenën, nëna e njërës vajzë ka shkuar tek makina, ka marrë armën dhe ka qëlluar në ajër.

Nga ky moment vajzat kanë lënë sherrin dhe janë larguar të panikosura shkruan LajmiFundit.al. Videoja e postuar në internet ka marrë miliona shikime, ndërkohë nuk dihet në c’vend të SHBA-së ka ndodhur kjo ngjarje./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Parashikimi i motit për sot, ja sa do të jenë temperaturat

I gjithë vendi do të karakterizohet nga vranësira të lehta, por herë ...