FOTO/ Kjo është vajza seksi e presidentit Trump

vajza-trumpGjatë fushatës elektorale, Donald Trump prezantoi bashkëshorten e tij seksi dhe e “përdori” atë për të marrë vota. Por përveç saj, edhe vajzat e tij kanë vëmendjen e mediave në të gjithë botën.

Vajza tërheqëse në foto është Ivanka Trump, bija bukuroshe e presidentit të sapo zgjedhur Donald Trump.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Motra seksi, Khloe Kardashian, fotot bombastike

Bukuroshja Khloe Kardashian është përgatitur shumë për fotot e saj për GQ ...