Vajza super-seksi “tërbon” shikuesit, nxjerr “zogun” live në TV

Shikuesit spanjollë kanë parë për disa sekonda një shfaqje seksuale, pasi një vajzë bionde ka treguar shumë tepër se sa duhej gjatë një emisioni.

Ajo është parë teksa ngre këmbën dhe tregon ‘zogun’. Videoja deri më tani është parë mbi 200 mijë herë, e ndërsa vajza është bërë e njohur për të gjithë pas këtij veprimi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Çifti më i famshëm në Shqipëri, Alma dhe Erioni shfaqen sërish, ja c’bëjnë në Fier

Momentalisht ata janë çifti më i famshëm në Shqipëri. Kjo pasi të ...