Vajza e “lë thatë” djalin me një SMS, por bën një gafë të papritur

mesazhiNjë vajzë e paidentifikuar, ka dërguar disa SMS tek një djalë me synimin për t’u ndarë. Nga teksti kuptohet se ndoshta djali është ndonjë emigrant që kërkonte nuse dhe ka ardhur në Shqipëri për të takuar vajzën. Por me sa duket gjërat nuk kanë ecur dhe vajza ka vendosur “ta lërë thatë” djalin.

LEXO EDHE:  Hyn me tank brenda në dyqan vetëm për të vjedhur një shishe verë

Mënyra se si ajo zgjedh t’a lërë djalin është disi e pakëndshme, pasi ajo ka vendosur ta zgjidhe situatën thjesht me disa SMS dhe jo duke ia thënë të vërtetat në sy.

Kliko per me shume info

Por pavarësisht kësaj, vajza ndoshta nga emocioni, bën një gafë të rëndë. Mesazhi i fundit është aq i paparë saqë thjesht do t’ju rrjedhin lotët natyrshëm. Ju ftojmë t’i ndiqni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here