I gjuan me shpulla dhe shkelma të dashurit, vajza bën show në publik

cifti-sherrShpulla dhe shkelma të dashurit të saj, kjo vajzë duket se nuk e ka problem opinionin publik. Një ngjarje mjaft interesante mendohet të ketë ndodhur në Prishtinë, ku një cift ri ka pasur një zënkë të ëmbël ku ajo që tërheq vëmendjen është mënyra se si vajza e trajton djalin. Me përkëdheli, ajo e kap për qafe, i gjuan me shuplaka, madje edhe tenton ta godasë me shkelma midis këmbëve të tij. Por në fund me sa duket fatmirësisht për djalin, gjithçka përfundon mirë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. pse nuk mori kete me qera saliu te gjuante z. Nikolla? Vetem me salcen qe i hodhi ajo bushtra tjeter sikur nuk ne kenaqen tamam plakun e matufepsur…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Katër rregullat e arta për gjumë të shëndetshëm

Bini në gjumë 30 minuta ose më pak, nuk zgjoheni më shumë ...