Njihuni me ushtaren më seksi në botë… (Foto)

 

111Modele mjaft e njohur nga Izraeli, Maria Domark së fundmi ka kryer shërbimin e detyrueshëm ushtarak. Si çdo femër tjetër e vendit të saj, ajo e kishte për detyrë t’i bashkohej ushtrisë. Sigurisht që Maria nuk iu shmang këtij detyrimi, dhe veshi uniformën ushtarake duke çuar në fund shërbimin. Fotot e mëposhtme do të shikoni se është vështirë që ndonjë shtet tjetër mund të ketë pasur ndonjë ushtare më seksi se ajo.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Çifti më i famshëm në Shqipëri, Alma dhe Erioni shfaqen sërish, ja c’bëjnë në Fier

Momentalisht ata janë çifti më i famshëm në Shqipëri. Kjo pasi të ...