Ngacmonte dhe ofendonte të urtin e klasës, por ja si e pëson!

Dy nxënës shkolle janë zënë keq pasi kanë dalë nga mësimi në Holandë. Një “i fortë” ka ngacmuar një djalë gjatë gjithë kohës por në fund e ka pësuar raporton LajmiFundit.al.

Në video duket qe djali e ngacmon fillimisht me fjalë e më pas edhe e godet, mirëpo ai i është përgjigjur duke e goditur me grushte dhe e ka rrëzuar përtokë./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I çmendur pas shpejtësisë, Ronaldo teston modelin e ri të “Bugatti”-t

Kristiano Ronaldo është i pasionuar pas makinave të shpejta dhe kjo nuk ...