Urimi special i Getoar Selimit (Ghetto Geasy) për një njeri special

Kliko per me shume info

getoariiAi njihet si një ndër personazhet që rrallë herë shpreh hapur ndjenjat e tij por duket se kur bëhet fjalë për nënën, të gjithë do shprehnin fjalët më të bukura.

Këtë gjë ka bërë edhe reperi i njohur Ghetto Geasy, i cili përmes një postimi të bërë në rrjetin social Instagram, ka uruar nënën e tij të shtrenjtë duke i dedikuar fjalët më të ëmbla.

Kliko per me shume info

“Nuk përshkruhet me fjalë atë se çfarë kam për të thënë edhe uruar ty! Nënë e dashur të uroj ditëlindjen, rrofsh edhe 100 vjet e lumtur. Shumë urime për ty dhe shumë faleminderit për të gjitha që ke bërë për mua! Të dua shumë NENA IME!”, shkruan bashkangjitur fotos së nënës së tij Getoari.tar

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here