Urimi special i Getoar Selimit (Ghetto Geasy) për një njeri special

getoariiAi njihet si një ndër personazhet që rrallë herë shpreh hapur ndjenjat e tij por duket se kur bëhet fjalë për nënën, të gjithë do shprehnin fjalët më të bukura.

Këtë gjë ka bërë edhe reperi i njohur Ghetto Geasy, i cili përmes një postimi të bërë në rrjetin social Instagram, ka uruar nënën e tij të shtrenjtë duke i dedikuar fjalët më të ëmbla.

“Nuk përshkruhet me fjalë atë se çfarë kam për të thënë edhe uruar ty! Nënë e dashur të uroj ditëlindjen, rrofsh edhe 100 vjet e lumtur. Shumë urime për ty dhe shumë faleminderit për të gjitha që ke bërë për mua! Të dua shumë NENA IME!”, shkruan bashkangjitur fotos së nënës së tij Getoari.tar

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkodër, kamioni përplas “Skodën”, humb jetën drejtuesi

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen ndodhi të hënën në aksin rrugor ...