Urimi i vecante i Getoar Selimit: Faleminderit për gjithcka që ke bërë për mua…të dua shumë

getoar_selimi_2Nëna e reperit nga Kosova, Getoar Selimit feston ditëlindjen. Reperi i njohur i ka bërë një dedikim të vecantë në profilin zyrtar në Facebook.

Sëbashku me urimin ai ka publikuar edhe një foto të nënës së tij ku shkruan: “Nënë e dashur të uroj ditëlindjen”.

Urimi:

Nuk pershkruhet me fjale ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, rrofsh edhe ?vjet e lumtur, Shume Urime per Ty dhe Shume Faleminderit per te gjitha qe ke bere per mua! Te Dua Shume NENA IME!/LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja si duket sot “Mimoza Llastica”, 25 vite pas largimit nga Shqipëria (Foto)

Aktorja më e dashur e fëmijëve në vitet ‘80-’90, Mimoza llastica, sot ...