“Ule moj zërin”, vajza kap si leckë dhe plas në shesh të moshuarën në “Don Bosko”

Një sherr banal ka ndodhur në zonën e “Don Boskos” në Tiranë gjatë orëve të pasdites. Një grua e moshuar dhe një vajzë janë konfliktuar mes tyre, për arsye të cilat nuk i dimë. Ajo që dëgjohet në video është zëri i vajzës së re, e cila mban veshur një xhup alla Era Istrefi.

Vajza i thotë zonjës të ulë zërin dhe i kërkon që të mos e shikojë më, por se ku nuk do ta shikojë më, këtë nuk arrijmë ta kuptojmë. E reja e kap si leckë të moshuarën dhe e përplas atë në tokë, ndërsa mes tyre futen edhe disa djem, ku ai që bie në sy, është një djalë me bluzë të kuqe, i cili mban anën e vajzës. /JOQ/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron ‘reality show’ në Rusi, dy femra me bikini rrihen në pishinë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një ‘reality show’ në Rusi ...