TVSH zhgënjen sërish, ndeshjet e kombëtares mund t’i shihni vetëm me pagesë 

1
Kliko per me shume info

loro borciTVSH nuk ka arritur të sigurojë patentën për transmetimin e ndeshjeve të kombëtares Shqiptare.

Te drejtën e transmetimit të “UEFA Nations League” që starton në vitin 2018 e ka marrë Digitalb.
Këtë lajm e ka konfirmuar vetë Digitalb në faqen zyrtare në Facebook.

Në 4 vite, 2018-2022, futbolli i ekipeve përfaqësuese të kontinentit europian do të luhet non-stop dhe do të transmetohet LIVE vetëm në Supersport.

Edhe ndeshjet kualifikuese të Kombëtares Shqiptare në Botëror dhe Europian nuk do të transmetohen më në TVSH, por vetëm me pagesë në Digitalb.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here