Turbulencë në avion, tmerrohet Messi dhe ekipi i Argjentinës

leo-messiFrikë për Lionel Mesin gjatë fluturimit që po dërgonte ekipin e Argjentinës në Kolumbi. Për shkak të turbulencave, ylli i Barcelonës është ndjerë keq, duke patur edhe marrje mendsh, dhe i është dashur ndihma e stafit mjekësor.

I njëjti problem ka prekur edhe futbollistë të tjerë të skuadrës së Argjentinës, të cilët në orët e ardhshme duhet të zbresin në fushën e lojës për sfidën delikate kundër Kolumbisë. Kjo ndeshje është e rëndësishme për Argjentinën për të siguruar kualifikimin në Botërorin e ardhshëm “Rusi 2018”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.