Turbulencë në avion, tmerrohet Messi dhe ekipi i Argjentinës

leo-messiFrikë për Lionel Mesin gjatë fluturimit që po dërgonte ekipin e Argjentinës në Kolumbi. Për shkak të turbulencave, ylli i Barcelonës është ndjerë keq, duke patur edhe marrje mendsh, dhe i është dashur ndihma e stafit mjekësor.

I njëjti problem ka prekur edhe futbollistë të tjerë të skuadrës së Argjentinës, të cilët në orët e ardhshme duhet të zbresin në fushën e lojës për sfidën delikate kundër Kolumbisë. Kjo ndeshje është e rëndësishme për Argjentinën për të siguruar kualifikimin në Botërorin e ardhshëm “Rusi 2018”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Ku**, do t’vras…”, ofendon rëndë gruan e cila i shkruan mesazh të dashurit të saj, shokohet kur zbulon fshihet pas atij numri (Foto)

Një reagim aspak i hijëshëm ka ardhur nga një femër xheloze, kur ...