Skena të ‘nxehta’ të Tunës me një mashkull në shtrat

Altuna Sejdiu- Tuna dhe Patris Berisha, vëllau i Robertit, janë në lidhje.

Madje po flitet se ajo është shtatzënë dhe fëmija është pikërisht i Patrisit dhe jo i ish të dashurit të saj Cozman. Tuna, ka ardhur me këngën ‘Bermuda’ ndërsa skenat kanë qenë të nxehta.

Ajo çfarë bie në sy janë lëvizjet seksi të Tunës përkrah një mashkulli tjetër në shtrat i cili edhe po e prek atë e për këtë Patrisi mund të jetë xheloz./lajmi

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Reagon Bes Kallaku, ja e vërteta e largimit nga Portokallia

Prej disa ditëve me rradhë, në media qarkullon një lajm ku thuhet ...