Provokon Tuna Sejdiu, foto në shtrat me një mashkull “të panjohur”

tuna-shtratKëngëtarja nga Shkupi, Tuna Sejdiu pak kohë pas ndarjes nga Cozman dhe lidhjes me Patris Berishën, me këtë të fundit spekulohet se është shtatzënë – ka gjetur kohë të publikojë klipin e ri.
Ajo ka publikuar projektin e ri të titulluar “Bermuda”, i cili më shumë se sa për aspektin muzikor, ka tërhequr vëmendjen për skenat në këtë videoklip.

Në këtë klip bie në sy sidomos për një skenë në shtrat ku shfaqet provokuese.

Klipi për Tunën vjen në momentin kur ka shumë spekulime për shtatzëninë e saj, pak kohë pas ndarjes që bëri bujë nga Cozman dhe lidhjes së shumëpërfolur me Patris Berishën, vëllain e Robert Berishës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Andrra pjesë e skandaleve, i dalin të brendshmet në publik, ja çfarë bën Sinani (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, një cift mjaft i preferuar për shqiptarët ...