Tuna është shtatëzënë, ky veprim i këngëtares e konfirmon (Foto)

tuna-shtatzeneAjo me këngë të një zhanër dhe stil krejtësisht ndryshe nga të tjerat është bërë shumë e njohur bëhet fjalë për Tunen,shkruan Gazeta Blic.
Tuna është shumë e përfolur si për muzikën që bën ashtu dhe për jetën e saj private ku së fundmi është përfolur për shtazanin e këngëtares , por asnjëherë Tuna nuk është ndalur si në mbrëmje ashtu edhe në koncerte, ku së fundmi Tuna ka publikuar një fotografi në një koncert në Shkup, por tuna ka veshur rroba të trasha që mos të vërehet shtatzëni e saj.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tuna-shtatzene

Tuna Sejdiu pranon për herë të parë publikisht: Jam shtatzënë

“Eshtë aty, dhe kam tre muaj që kam qëndruar në intimitet sepse ...