Tuna publikon skena të nxehta në shtrat me dikë… (Foto)

UntitledTuna dhe Patris Berisha, vëllau i Robertit, janë në lidhje. Kjo lidhje u vërtetua, e ndërsa pritet për një konfirmim të shtatzanisës së saj. Gjithësesi, kjo duket se u la pak në hije, kur Tuna publikoi klipin e saj më të fundit, ku skenat e të cilit ishin tepër të nxehta. Ajo çfarë bie në sy janë lëvizjet seksi të Tunës përkrah një mashkulli tjetër në shtrat i cili edhe po e prek atë e për këtë Patrisi mund të jetë xheloz.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajza e politikanit shqiptar që po i habit të gjithë, ja përse e ndjekin mijëra njerëz

Kaq e vogël dhe një “fashion girl” e vërtetë… Fotot e saj ...